W obecnych czasach w pędzie życia gubimy cząstkę siebie, spełniamy oczekiwania szefa, partnera, rodziny, społeczeństwa, zapominamy o tym, kim jesteśmy. Błądzimy i nie rozumiemy, dlaczego nie jest tak, jak być powinno. Choć gdzieś głęboko w nas wiemy, że jest coś jeszcze i że zasługujemy na więcej. W tej książce Agnieszka Juszczyk przeprowadzi cię przez etapy w jej życiu, które pomogły jej zmienić swoje życie na lepsze.

Każda historia zawarta w książce prowadzi do uwolnienia się od swoich blokad. A wszystko to na przykładach z życia autorki… choć jakby twoich, bo czyż człowieczeństwo nie jest uniwersalne?

Jeżeli czujesz, że utknąłeś, że jest w tobie coś, co chcesz, aby w końcu wyszło na zewnątrz, ale wciąż się boisz, co inni sobie pomyślą, to ta książka jest dla ciebie.
 £10 + £2 przesyłka
49zł + 13zł przesyłka

Produkty

Książka
Książka

£10 / 49zł
E-book
E-book

£10 / 49zł
Pakiet (książka + ebook)
Pakiet (książka + ebook)

£16 / 79zł
Autorka opisuje

drogę do życia w zgodzie ze sobą. Pisze o tym, jak czuje i czego pragnie, pomimo że nie zawsze układa się jej idealnie, bo właśnie takie jest życie – nieperfekcyjne. Te wszystkie uczucia i pragnienia są ci dobrze znane, wszyscy ich doświadczamy.
Akceptacja tego, co nieuniknione przyczynia się do szczęśliwego życia, bo jeżeli wiemy, że nie możemy wszystkiego kontrolować, to zaczynamy czuć lekkość, uczymy się odpuszczać i zapraszamy szczęście do życia.

Jeżeli wciąż szukasz swojego miejsca na ziemi, to wiedz, że to miejsce również czeka na ciebie. Tylko od ciebie zależy, czy wybierzesz autostradę prowadzącą do miejsc już odkrytych, by żyć zgodnie z zasadami innych, czy nieprzetarty szlak przez dżunglę do swojego miejsca, tego jedynego, gdzie sam torujesz sobie drogę przez życie.

Czytaj i dziel się

Jeżeli udostępnisz informacje o książce na swoich mediach społecznościowych dodaj #szczescietowybor #agnieszkajuszczyk . Otrzymasz wtedy w prezencie jedyny w swoim rodzaju wirtualny buziak, a co! Miłością trzeba się dzielić.

Opinie o książce

...

„Szach-Mat Szczęście! Książka Agnieszki właśnie Cię rozgryzła niczym szachowy mistrz. Szczęście to wybór i możemy je kreować na wiele sposobów. W tym niezwykłym przewodniku po szczęściu, autorka pokazuje skuteczne sposoby, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu. W tych przykładach rozpoznasz siebie! Co więcej, poznasz praktyczne wskazówki, jak osiągnąć szczęście. Lepszej pory nie będzie, pora na Twój ruch! Przeczytaj książkę i ciesz się pięknym życiem”.

Michał Kanarkiewicz – wykładowca MBA, szachista, trener, autor 4 książek i mówca inspiracyjny TEDx. Michał uczy myśleć strategicznie poprzez grę w szachy. Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć. Więcej informacji na www.MichalKanarkiewicz.com.

...

„Szczęście to wybór. Naprawdę tak jest! Bardzo bliskie jest mi to stwierdzenie i to, jak podchodzi do tego Agnieszka. Każdy, ale to każdy powinien podjąć decyzję o tym, czy będzie szczęśliwy tak naprawdę. Ta pozycja może tylko w tym pomóc i pokazać, że nie musi być to takie skomplikowane. Warto!”

Krzysztof Hillar – trener wystąpień biznesowych i komunikacji, mówca motywacyjny. Specjalista w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”. Twórca systemu INFLUENCE SPEAKER i SUPER SPEAKER SYSTEM, w ramach którego każdego jest w stanie przygotować do wyjścia przed dużą publiczność, występowania w mediach i przemówień przed kamerą.

korzyści wynikające z przeczytania książki

Szczęście ma niejedno oblicze i dla każdego może oznaczać zupełnie coś innego. Zdefiniuj swoje szczęście, by odnaleźć swoją prawdę.

Odkryjesz, że życie to pasmo wzlotów i upadków, które wcale nie muszą ci się bezwiednie przytrafiać, a masz zupełną kontrolę nawet nad sytuacjami, których kontrolować nie możesz.

Nie jesteś sam w swojej podróży przez życie, jest nas więcej i każdy ma podobne pragnienia, chce kochać, być kochanym, chce być ważny, zauważony, zrozumiany. Jednak najważniejsze to zrozumieć, że ty pierwszy masz dać sobie to wszystko.

Przeżywamy te same emocje, żyjemy w tym samym chaosie i często nasze historie są podobne, jest sposób na to, by zrozumieć siebie. A gdy zrozumiesz siebie, to wtedy zrozumiesz te wszystkie mechanizmy u innych ludzi.

Nikt nie ma prawa odebrać ci marzeń, nawet jeżeli wydaje ci się, że świat się wali, bo nawet te negatywne sytuacje mogą zmienić cały obraz. Nagle okaże się, że te zawalone mury ukażą cudowny zachód słońca, którego wcześniej nie widziałeś.

Piękno jest w tobie, masz w sobie wszystko, czego ci potrzeba, nic więcej, nic mniej, ideał sam w sobie. Spójrz na siebie jako cud, bo cudem się urodziłeś i będziesz nim zawsze.

Pozwól sobie na człowieczeństwo, na popełnianie błędów i na bycie nieperfekcyjnym. Wybacz sobie wszystkie błędy, by odpuścić przeszłość i zacząć żyć tu i teraz.
 £10 + £2 przesyłka
49zł + 13zł przesyłka

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE!

Włożyłam całe serce w stworzenie tej książki. Rysunki, które w niej znajdziesz są mojego autorstwa. Aby książkę czytało się jeszcze lepiej przed każdym rozdziałem jest fragment wierszy autorstwa Krzysztofa Drozd, który jest autorem tomiku poezji “W poszukiwaniu świadomości”.

Przelałam w książkę cząstkę siebie. Niech Ci służy.

Pomagamy! Każda sprzedana książka to 1zł dla Schroniska dla bezpańskich zwierząt w Bytomiu.

schronisko w bytomiu